Kategorie

Najczęściej wyszukiwane

Nadajnik radiowy CCTV
Odbiornik radiowy
Transmisja Video 5.8GHz
Video Telemetria Sterowanie
System Bezprzewodowy Audio
Antena 868MHz Kamera
Radio HDMI Telewizja

przemysłowa cyfrowe

HD-SDI

O firmie

 
Jesteśmy firmą o profilu elektronicznym, zajmującą się projektowaniem i produkcją elektronicznych rozwiązań na potrzeby systemów zabezpieczeń oraz automatyki przemysłowej.

Marka AV-LiNK to urządzenia transmisji radiowej, przeznaczne do bezprzewodowego przesyłania obrazu, dźwięku, danych oraz sterowania.

Wysoka jakość wykonania oraz cyfrowy nadzór częstotliwości wykorzystane w naszych urządzeniach transmisyjnych, zapewniają skuteczne działanie i dużą odporność na różne źródła zakłóceń.

Systemy przez nas produkowane, ułatwiają instalacje i rozbudowę systemów CCTV w obiektach o ograniczonej możliwości ułożenia przewodów do transmisji sygnału Audio, Video lub sterowania.
  firma-av-link
Dostarczamy rozwiązania standardowe w postaci uniwersalnych zestawów a także opracowujemy projekty na specjalne zamówienie, wykorzystując nasze wszechstronne doświadczenie w dziedzinie techniki zabezpieczeń oraz w projektowaniu urządzeń elektronicznych.

Nasza oferta zawiera miedzy innymi:
  • Analogowe zestawy bezprzewodowej transmisji Audio/Video na pasmo 5.8GHz
  • Cyfrowe zestawy do bezprzewodowej transmisji Audio/Video z kodowaną transmisją
  • Zestawy do bezprzewodowej transmisji dedykowane dla kamer IP
  • Zestawy do bezprzewodowej transmisji danych telemetrycznych 868MHz - RS-485, RS-232, Bi-Phase
  • Zestawy sterowania radiowego  na pasmo 433Mhz oraz 868MHz

Zespół naszych specjalistów jest otwarty na sugestie dotyczące nowych produktów oraz stara się udoskonalać produkty już istniejące.