Kategorie

Najczęściej wyszukiwane

Nadajnik radiowy CCTV
Odbiornik radiowy
Transmisja Video 5.8GHz
Video Telemetria Sterowanie
System Bezprzewodowy Audio
Antena 868MHz Kamera
Radio HDMI Telewizja

przemysłowa cyfrowe

HD-SDI

AV-1500-MINI

Tani system bezprzewodowej transmisji video 1500m, AV-1500-MINI

  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: AV-Link
  • Poleć produkt
      AV-LiNK AV-1500-MINI to urządzeie, przeznaczonym do transmisji radiowej Audio / Video na paśmie częstotliwości 5.8GHz. Zaprojektowane do systemów telewizji przemysłowej w celu transmisji obrazu z kamer do urządzeń rejestrujących, krosownic wizyjnych lub monitorów. Dzięki zastosowaniu przesyłania bezprzewodowwego ułatwia rozbudowę istniejących instalacji, gdzie nie ma warunków technicznych do ułożenia przewodów oraz obniża nakłady na budowę systemu o brak kosztownych prac instalacyjnych. Wbudowane anteny kierunkowe, zapęwniają zasięg radiowy do 1500m.
    
     Urządzenia przeznaczony jest do zamontowania na ścianach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wygodny, regulacji uchwyt oraz małe gabaryty, zapewniają dyskretny wygląd, sprawia, że urządznie nie wymaga dużo miejsca do instalacji. Zestaw idealnie spisuje się w warunkach, gdzie konieczne jest przesyłanie sygnału Audio / Video pomiędzy budynkami znajdującymi się w małej odległości lub wewnątrz dużych budynków lub hal sportowych lub produkcyjnych. 
    
     Może być stosowany do przesyłania obrazu w systemach kontroli urządzeń automatyki przemysłowej oraz w domowych oraz multimedialnych instalacjach Audio-Video. Jeszcze jednym zastosowaniem mogą być mobilne systemy nadzoru wideo, wykorzystywane na czas trwania budowy obiektów oraz trwania imprez masowych, których lokalizacja jest zmienna a montaż okablowania utrudniony lub wręcz niemożliwy.

  AV-1500-MINI to ekonomiczne rozwiązanie, proste w instalacji, podłączeniu i strojeniu; nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu urządzeń radiowych wysokiej częstotliwości oraz drogich urządzeń pomiarowych.

      System transmisji bezprzewodowej posiada 7 niezależnych kanałów radiowych, umożliwiających transmisje obrazu z 7 niezależnych źródeł. Dzięki zastosowaniu cyfrowego nadzoru częstotliwości, zmiana kanału radiowego odbywa się w łatwy sposób za pomocą przełącznika obrotowego lub typu Dip-Switch. Zestaw serii ECO przesyła jeden kanał Video oraz jeden kanał Audio.

      Tor Video w nadajniku oraz odbiorniku został wyposażony w uniwersalne złącze, do którego można podłączyć przewód koncentryczny lub skrętkę komputerową UTP, co znacznie ułatwia instalację. Wejście / wyjście dla przewodu koncentrycznego posiada wygodne zaciski, które nie wymagają zaciskania złącza BNC a połączenie jest odporne na korozję lub mechniczne uszkodzenie. Wejście / wyjście dla skrętki UTP posiada wbudowany tranfromator Video z filtrem poprawiającym jakość obrazu przy długich przewodach.

     Ponieważ systemy transmisji radiowej bardzo często instalowane na zewnątrz budynków, co naraża je na wyładowania atmosferyczne oraz próby sabotażu, zostało on wyposażony w zabezpieczenia przeciwprzepięciowe o skuteczności do 600W / 1,5kV dla toru Video, Audio oraz zasilania.

     Urządzenie posiada wyjście testowe z gniazdem BNC, umozliwiające połączenie kamery bądź monitora.

     Zestaw składa się z nadajnika, odbiornika, znajdujących się w obudowach hermetycznych IP65, uchwytu mocującego do ściany.Specyfikacja techniczna:
Lp Parametr Wartość
1 Kanały Video
Koncentryk: 1 x 75Ohm
Skrętka UTP: 1 x 100Ohm
2 Kanały Audio
1 x 2Vp-p
3  Kanał radiowe Kanał 1 : 5470MHz
Kanał 2 : 5760MHz
Kanał 3 : 5780MHz
Kanał 4 : 5800MHz
Kanał 5 : 5820MHz
Kanał 6 : 5840MHz
Kanał 7 : 5860MHz
4 Antena  Kierunkowa, aktywna
5 Czułość odbiornika -80dB
6 Moc nadajnika 25mW, 14dBm
7 Dewiacje dla kanału Video (przy 10kHz) 4MHz
8 Sterowanie częstotliwością Synteza PLL
9 Temperatura pracy -20°C ~ 40°C
10 Szczelność obudowy IP65
11 Modulacja A/V FM
12 Pasmo przenoszenia Video 50Hz ~ 5,5MHz
13 Pasmo przenoszenia dla Audio 50Hz~20kHz
14 Zasilanie 9~13,5VDC
15 Pobór prądu Nadajnik: 140mA @ 12VDC
Odbiornik: 100mA @ 12VDC
16 Uchwyt
ścienny, regulowany
C-fakepath-Instrukcja-AV-Link-av1500-mini.pdf (664.6 KB) Pobierz
C-fakepath-Karta-katalogowa-AV-1500-MINI.pdf (2.2 MB) Pobierz