Kategorie

Najczęściej wyszukiwane

Nadajnik radiowy CCTV
Odbiornik radiowy
Transmisja Video 5.8GHz
Video Telemetria Sterowanie
System Bezprzewodowy Audio
Antena 868MHz Kamera
Radio HDMI Telewizja

przemysłowa cyfrowe

HD-SDI

AVT-868-ECO/200

Bezprzewodowy system telemetrii 868Mhz, RS-485

  • Dostępność: Dostępny wkrótce Dostępny wkrótce
  • Producent: AV-Link
  • Poleć produkt
     AVT-868-ECO/200 to urządzenie, przeznaczone do bezprzewodowego przesyłania sygnałów telemetrii. Dedykowany jest do bezprzewodowego sterowania kamerami obrotowymi różnych producentów za pomocą interfejsu RS485 oraz biphase (wersja z procesorem biphase). Posiada regulowaną szybkość transmisji w zakresie od 1200 do 9600 baud, oraz regulowane parametry ramki.
    
     System telemetrii bezprzewodowej stosowany jest wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność instalacji lub rozbudowy systemu telewizji przemysłowej o kamery obrotowe, lecz z powodów braku odpowiedniego okablowania jest to niemożliwe.
Miniaturowe gabaryty zestawu pozwalają na dyskretną instalację, która nie powoduje dużej dewastacji elewacji ścian. Wejście zasilania oraz wejście RS-485 posiadają zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, które chronią system telemetrii przed uszkodzeniem w wyniku wyładowań atmosferycznych.

     AVT-868-ECO/200 obsługuje wiele protokołów komunikacyjnych wykorzystujących RS-485, lecz opcjonalnie może być wyposażony w koder / dekoder protokołu biphase, który jest wykorzystywany przez kamery obrotowe G2, G3i G4 firmy Bosch (wcześniej Philips).

     Odbiornik o wysokiej czułości oraz antena o dużej zyskowności, zapewniają zasięg transmisji do 2000m bez konieczności bezpośredniej widocznosci anten.Specyfikacja techniczna:
Lp Parametr Wartość
1 Interfejs RS-485 x 1
2 Zasięg radiowy
do 2km
3 Antena dookólna zewnętrzna
4 Obsługiwane protokoły
Dowolne
5 Bi-phase opcjonalne
6 Szczelność IP-65
7 Zasilanie 12VDC